Noki Şeffaf Dosya

Noki Şeffaf Dosya

Karşılaştır
Satan : Bir Dünya Ofis
Stok Kodu: 1001 Kategoriler: Etiketler: , ,

“Siz Kaliteyi Ucuza Alın, Biz Sizi Kazanalım.” Felsefesiyle 30 yıllık sektör tecrübesi ile ofis, kırtasiye malzemeleri konusunda deneyimli, müşteri odaklı personelimiz ve satış politikamız sayesinde piyasa fiyatlarından uygun alışveriş imkanı Birdunyaofis.Com’da.

Noki Şeffaf Dosya Hakkında

Benzer dosyaları bir arada tutmanızı sağlayan şeffaf dosyalar, ofisinizde ve evinizde gerekli olan evrakların dağılmadan düzenlenmesini sağlar. Delikleri sayesinde tüm plastik klasörler ile uyumludur. Önemli evraklarınızı ve belgelerinizi muhafaza etmenize yarar. Şeffaf yapıları sayesinde içerisinden çıkarmadan fotokopi çekebilirsiniz. Ofislerin vazgeçilmez kırtasiye malzemeleri arasında ki şeffaf dosyaları en uygun fiyata ve kaliteye birdunyaofis.com farkıyla ulaşmanız artık çok daha kolay.

Şeffaf Dosya Nedir?
Önemli evrakların, belgelerin, faturaların v.b. gibi dökümantasyonların zarar görmemesi, kırışmaması ve kaybolmaması için bu tarz belgelerin içine yerleştirildiği, plastik türevi kırtasiye malzemesidir. Şeffaf dosyanın bilinen diğer adları; poşet dosya, föy dosya, gömlek dosya gibi isimlerle bilinmektedir.

Noki Şeffaf Dosya Teknik Özellikleri

  • Klasöre takılabilir.
  • Şeffaftır.
  • Ölçüler : 230 x 305
  • Format : A4
  • 100’lü paket halindedir.
Müşteri yorumları
0
0 oylamalar
1 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
5 Yıldız
0%
Yorumlar

There are no reviews yet.

Müşteri görüşleri yazın

İlk yorum yapan ol “Noki Şeffaf Dosya”

0

ÜST

X