Baskılı İş Kıyafetleri
0
Birdunyaofis.Com kurumsal baskılı tişört, yelek, tulum, iş kıyafetleri.

Farklı sektörlerde kullanılan iş elbiseleri, kurumun tanıtımını yaptığı kadar, çalışanlarının da birbirini tanımasına neden olmaktadır. Özellikle firmaların vermiş olduğu iş elbiseleri kıyafetleri her alanda yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bu elbiseler farklı model ve renklerde üretilmekle birlikte, üzerine farklı işlemelerde yapılabilmektedir. Özellikle firma logoları ve markaları, söz konusu elbiselere basılmaktadır. Bu logolar sayesinde, firmaların tanıtımını yapmak da kolaylaşmaktadır. Bu sektörde hizmet veren firmamız, müşterilerinin talepleri doğrultusunda, istenilen elbiselere, istenilen şekillerde baskılar yapabilme potansiyeline sahiptir. Firmamız, alanında uzman olan tasarımcıları ile birlikte renk uyumunu oluşturmakta ve marka ile logoların birbirini tamamlamasını sağlamaktadır. Yine logoların kalınlığına, kumaşına ve desenine, firmamızın tasarımcıları karar vermektedir. Birbirinden farklı iş elbiseleri ile zengin bir ürün çeşidine sahip olmakla beraber, baskı işlemlerinin kusursuz olması da önemsenmektedir
Baskı işlemlerinde kullanılan makineler, günümüz teknolojisinde üretilmiş olup, siparişlerin en kısa süre de yetişmesini de sağlamaktadır. Yine bu makinelerde yapılan baskıların, kısa süreler içinde kalkması, renginin solması veya yıpranması gibi istenmeyen durumlar söz konusu değildir. Ayrıca baskı makineleri, hemen hemen her çeşitte imaj ve logo baskısı yapabilme gücüne sahiptir. İş kıyafetlerinde kullanılan kumaş ve iplikler, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Kolay kolay sökülmesi, yırtılması veya dışardan gelebilecek darbelere karşı zarar görmesi de mümkün değildir. Firmamız, baskı işlemlerini kontrollü bir şekilde yürütmektedir. Her baskı ve logo, kumaş türüne göre seçilmekte ve uygulanmaktadır.
İş kıyafetleri, çalışma ortamlarında çabuk kirlendiği için sık sık yıkanmak zorundadır. Firmamız tarafından uygulanan baskılar, sıcak suya karşı dayanıklı olmakla beraber, kolay kolay kalkma şansı yoktur. Ayrıca sıcak suyun etkisi ile renginin solması veya üzerinde bulunan resimlerin anlaşılmaz bir hale gelmesi de mümkün değildir. Yine iş kıyafetlerinin rengi ve modeli, baskı türüne uygun olmakla birlikte, basılacak olan alan da dikkatli bir şekilde hesaplanmaktadır. Ayrıca, ürünlerin göze hoş gelmesi ve estetik açıdan şık bir görselliğe sahip olması da sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilir ve fiyatlarımızı yakından inceleme şansı bulabilirsiniz.

Yorum Yapın

Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

0

ÜST

X