Bigpoint Karton Yarım Kapak Dosya

Bigpoint Karton Yarım Kapak Dosya

Karşılaştır
Satan : Bir Dünya Ofis
Stok Kodu: KDBP01 Kategoriler: , Etiketler: , ,

Ofislerin olmazsa olmazlarından olan karton yarım kapaklı dosyalardır. Firmaların çeşitli departmanlarında kullanılan  karton dosyalar; sunumlarınız, anlaşma metinleriniz, fotokopileriniz v.b. gibi önemli evraklarınızı saklamanız için uygundur. Ayrıca resmi yazışmalarda ve ihale tekliflerinde de kullanılır. Karton yarım kapak dosyanın içinde bulunan tel ile evraklarınızın düşmeden durmasını sağlayacaksınız. Yanlarında bulunan delikler ile klasörlerinize takabilirsiniz. 1. sınıf hamurdan üretilen Bigpoint Karton Yarım Kapak dosyalar 50’li paketlerdedir. Kalitesi ve fiyatı ile ön plana çıkan %100 yerli üretim ürün ile maliyetlerinizi minumuma indireceksiniz.

“Siz Kaliteyi Ucuza Alın, Biz Sizi Kazanalım.” Felsefesiyle 30 yıllık sektör tecrübesi ile ofis, kırtasiye malzemeleri konusunda deneyimli, müşteri odaklı personelimiz ve satış politikamız sayesinde piyasa fiyatlarından uygun alışveriş imkanı Birdunyaofis.Com’da.

Yarım Kapak Dosya Nedir?

Genelde pembe renk olan, içerisinde bulunan tel sayesinde evraklarınızı sabitleyebileceğiniz, ofislerin vazgeçilmezleri arasında bulunan dosyalama gereçlerindendir. A4 boyutundadır. Ön yüzünün evraklarınızın bir kısmının görünmesi için alt tarafına oranla daha dar olması nedeniyle yarım kapak dosya denir. Folder yarım kapak dosya diyede bilinir.

Bigpoint Karton Yarım Kapak Dosya Teknik Özellikleri

  • Ebat : 240 x 324 mm
  • Karton Rengi : Pembe
  • Cins : Karton
  • Mekanizma : Telli
  • Kağıt Boyutu : A4
Müşteri yorumları
0
0 oylamalar
1 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
5 Yıldız
0%
Yorumlar

There are no reviews yet.

Müşteri görüşleri yazın

İlk yorum yapan ol “Bigpoint Karton Yarım Kapak Dosya”

0

ÜST

X