Bigpoint Karton Tam Kapak Telli Dosya

Firmaların en önemli sorunlarından olan tepkime hızıdır. Bunun için ofislerin aradıkları evrakları en düzenli ve koordineli biçimde saklanması gerekmektedir. Bigpoint Tam Kapak Karton dosyalar aradığınız evraklara en kolay ve en hızlı biçimde ulaşmanızı sağlayarak, firmanızın işlevsellik hızını artırmaktadır. Önemli evraklarınızı tam kapak karton dosyalara koyarak sunumlarınızı, ihale dosyalarınızı, anlaşmalarınızı güvenli ve düzenli biçimde saklayabilirsiniz. Karton Tam Kapak Dosyaların içinde bulunan teller sayesinde evraklarınızı dosyaya sabitleyebilirsiniz. Ayrıca Dış yüzeyinde bulunan delikler sayesinde plastik klasörlere sabitleyebilirsiniz.1. sınıf hamurdan üretilen Bigpoint Karton Yarım Kapak dosyalar 50’li paketlerdedir. Kalitesi ve fiyatı ile ön plana çıkan %100 yerli üretim ürün ile maliyetlerinizi minumuma indireceksiniz.

“Siz Kaliteyi Ucuza Alın, Biz Sizi Kazanalım.” Felsefesiyle 30 yıllık sektör tecrübesi ile ofis, kırtasiye malzemeleri konusunda deneyimli, müşteri odaklı personelimiz ve satış politikamız sayesinde piyasa fiyatlarından uygun alışveriş imkanı Birdunyaofis.Com’da.

Tam Kapak Dosya Nedir?

Genelde pembe renk olan, içerisinde bulunan tel sayesinde evraklarınızı sabitleyebileceğiniz, ofislerin vazgeçilmezleri arasında bulunan dosyalama gereçlerindendir. A4 boyutundadır. Ön yüzünün evraklarınızın bir kısmının görünmesi için alt tarafına oranla daha dar olması nedeniyle yarım kapak dosya denir. Folder tam kapak dosya diyede bilinir.

Bigpoint Karton Tam Kapak Dosya Teknik Özellikleri

  • Ebat : 240 x 324 mm
  • Karton Rengi : Pembe
  • Cins : Karton
  • Mekanizma : Telli
  • Kağıt Boyutu : A4
Müşteri yorumları
0
0 oylamalar
1 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
5 Yıldız
0%
Yorumlar

There are no reviews yet.

Müşteri görüşleri yazın

İlk yorum yapan ol “Bigpoint Karton Tam Kapak Telli Dosya”

0

ÜST

X